21 kwietnia 2017 r. obchodziliśmy w klasach I-III Dzień Ziemi. W tym roku poświęcony on był bioróżnorodności. Każda z klas miała przed tym dniem zadanie do wykonania. Klasy pierwsze na apelu „koncertowo” zaśpiewały piosenki, których bohaterką była Ziemia, planeta zielona. Klasy drugie zaprezentowały własnoręcznie wykonane zabawki i ozdoby z surowców wtórnych. I tak mogliśmy oglądać zamek, gry zręcznościowe, samochody, rakiety, maskotki, grzechotki, naszyjniki, bransoletki i wiele, wiele innych. Klasy trzecie, w grupach, przygotowały plakaty informujące o bioróżnorodności na świecie. Opowiedziały o ciekawych ekosystemach, zwróciły uwagę na zagrożone zwierzęta. Ich prace można podziwiać na korytarzu szkolnym na parterze naszej szkoły.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content