W dniu 4 listopada już po raz ósmy odbyło się FORUM DLA NAUCZYCIELI PLASTYKI I EDUKACJI PLASTYCZNEJ w siedzibie WCIESu w Warszawie.

Forum ma na celu dzielenie się wiedzą, pomysłami, dyskutowanie o edukacji, szkole, sztuce.

Dwie nauczycielki z naszej szkoły, które pracują w  świetlicy, p.Monika Tomaszewska i p. Aneta Netzel miały przyjemność prowadzić warsztaty plastyczno-techniczne dla nauczycieli z innych placówek. Ich warsztat  nosił tytuł „Mikołajek i choinka czyli  proste sposoby na tworzenie przestrzennych dekoracji ze wstążek, tkanin i sznurka”.

W warsztatach wzięło udział 16 nauczycieli z różnych etapów edukacji. Każdy wyszedł z ozdobami świątecznymi i z nowymi pomysłami do pracy z dziećmi.