2D

Zajęcia muzyczne – dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zabawach poprzez które uczą się podstawowych pojęć z muzyki. Bardzo lubią prezentować swoje możliwości wokalne i wiedzę muzyczną w trakcie rożnych innych zabaw np. koncertów życzeń, quizów : Jaka to melodia?
Słuchają muzyki relaksacyjnej, fragmentów utworów wielkich kompozytorów oraz grają na instrumentach muzycznych.
Śpiewają swoje piosenki, słuchają rożnej muzyki. Prezentują swoje muzyczne upodobania.

KLASA 1B

1A

Pewnego zimowego dnia musieliśmy się rozgrzać. Pomogło nam w tym kolorowe granie na Bum bum rurkach- niezwykłych plastikowych rurkach w sali muzycznej. Poznaliśmy zasady bezpiecznej gry na tych instrumentach, a potem było już muzykowanie i zabawy. Chcemy jeszcze!!!

Kategoria: Z życia świetlicy