2D

Zajęcia muzyczne – dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zabawach poprzez które uczą się podstawowych pojęć z muzyki. Bardzo lubią prezentować swoje możliwości wokalne i wiedzę muzyczną w trakcie rożnych innych zabaw np. koncertów życzeń, quizów : Jaka to melodia?
Słuchają muzyki relaksacyjnej, fragmentów utworów wielkich kompozytorów oraz grają na instrumentach muzycznych.
Śpiewają swoje piosenki, słuchają rożnej muzyki. Prezentują swoje muzyczne upodobania.

Muzycznie w świetlicy. Gramy na bub bum rurkach. I nie tylko. Muzycznie w świetlicy. Gramy na bub bum rurkach. I nie tylko. Muzycznie w świetlicy. Gramy na bub bum rurkach. I nie tylko. Muzycznie w świetlicy. Gramy na bub bum rurkach. I nie tylko. Muzycznie w świetlicy. Gramy na bub bum rurkach. I nie tylko. Muzycznie w świetlicy. Gramy na bub bum rurkach. I nie tylko. Muzycznie w świetlicy. Gramy na bub bum rurkach. I nie tylko. Muzycznie w świetlicy. Gramy na bub bum rurkach. I nie tylko. Muzycznie w świetlicy. Gramy na bub bum rurkach. I nie tylko.

KLASA 1B

1A

Pewnego zimowego dnia musieliśmy się rozgrzać. Pomogło nam w tym kolorowe granie na Bum bum rurkach- niezwykłych plastikowych rurkach w sali muzycznej. Poznaliśmy zasady bezpiecznej gry na tych instrumentach, a potem było już muzykowanie i zabawy. Chcemy jeszcze!!!

Kategoria: Z życia świetlicy

Raport o stanie zapewniania dostępności