W dniu 05.06 oraz 06.06  odbył się międzyświetlicowy turniej piłki nożnej , na który zostaliśmy zaproszeni. W rozgrywkach  brało udział 6 zespołów ze szkół ochockich. Nasi uczniowie dzielnie walczyli, wygrywając cały turniej!!!!!!!
Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobył Karol Zadrąg – 7.
Za bardzo dobra postawę  należy wyróżnić cały zespół.
Skład:
1. Kosma Chaber
2. Julian Krawczyk
3. Adam Błachowski
4. Konrad Lao
5. Adam Lebioda
6. Karol Zadrąg
7. Tomasz Bilbin
8. Mikołaj Leśkiewicz
9. Stanisław Budziński
Międzyświetlicowy turniej piłki nożnej Międzyświetlicowy turniej piłki nożnej Międzyświetlicowy turniej piłki nożnej Międzyświetlicowy turniej piłki nożnej Międzyświetlicowy turniej piłki nożnej Międzyświetlicowy turniej piłki nożnej
Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content