Pod koniec pierwszego semestru, świetlica szkolna zorganizowała konkurs pt. „Magiczne anioły”. Prace dostarczone przez autorów, przeszły najśmielsze oczekiwania jury, która miała wielką zagwozdkę podczas przyznawania nagród i wyróżnień. Wszystkie piękne anioły, zarówno te w formie płaskiej jak i przestrzenne podziwiać można było na specjalnej wystawie umieszczonej na parterze. Wszystkim uczestnikom konkursu, zarówno tym z naszej jak i z innych szkół gratulujemy pomysłowości, wyobraźni oraz zdolności manualnych! A poniżej mini galeria naszych aniołów.
Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły”Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły” Międzyświetlicowy konkurs „Magiczne anioły”

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content