W piątek, 13.09, klasy 1-3 przyłączyły się do działań z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Uczniowie obejrzeli film o Vashti, słuchali piosenki o kropce, a potem przystąpili do kreatywnych działań. Rozwiązywali kropkowe zadania i łamigłówki. Poszukiwali kropek w opowiadaniach. Przyroda też ma swoje kropki, które trzeba było  odnaleźć. Na końcu wszyscy oddali się twórczej działalności plastycznej, której w roli głównej wystąpiła kropka. Tego dnia dzieci w szkole zjawiły się w ubraniach w kropki.
Dzień Kropki był pełen wrażeń.