W piątek, 13.09, klasy 1-3 przyłączyły się do działań z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Uczniowie obejrzeli film o Vashti, słuchali piosenki o kropce, a potem przystąpili do kreatywnych działań. Rozwiązywali kropkowe zadania i łamigłówki. Poszukiwali kropek w opowiadaniach. Przyroda też ma swoje kropki, które trzeba było  odnaleźć. Na końcu wszyscy oddali się twórczej działalności plastycznej, której w roli głównej wystąpiła kropka. Tego dnia dzieci w szkole zjawiły się w ubraniach w kropki.
Dzień Kropki był pełen wrażeń.
Międzynarodowy Dzień Kropki Międzynarodowy Dzień Kropki Międzynarodowy Dzień Kropki Międzynarodowy Dzień Kropki Międzynarodowy Dzień Kropki Międzynarodowy Dzień Kropki Międzynarodowy Dzień Kropki Międzynarodowy Dzień Kropki Międzynarodowy Dzień Kropki Międzynarodowy Dzień Kropki Międzynarodowy Dzień Kropki
Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content