Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Języków Obcych w naszej szkole, każda klasa wylosowała jeden kraj, o którym miała przedstawić prezentację oraz zrobić plakat. Nasza klasa wylosowała Francję, a oprócz wspomnianej prezentacji i plakatu, zagościły u nas croissanty, bagietki i różne rodzaje serów do degustacji. Mniam! Zobaczcie sami jak wyglądały te zajęcia w naszym wykonaniu.

Międzynarodowy Dzień Języków Obcych – Francja Międzynarodowy Dzień Języków Obcych – Francja Międzynarodowy Dzień Języków Obcych – Francja Międzynarodowy Dzień Języków Obcych – Francja Międzynarodowy Dzień Języków Obcych – Francja Międzynarodowy Dzień Języków Obcych – FrancjaMiędzynarodowy Dzień Języków Obcych – Francja Międzynarodowy Dzień Języków Obcych – Francja Międzynarodowy Dzień Języków Obcych – FrancjaMiędzynarodowy Dzień Języków Obcych – Francja

Kategoria: 4C

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content