Megamisja na dobre zagościła w naszej szkole. Dzięki dostaniu się do programu, możemy korzystać z platformy firmy Orange, rozwijamy kompetencje społeczne i cyfrowe. Przez cały pierwszy semestr zdobywaliśmy nową wiedzę, ćwiczyliśmy różne umiejętności, wygrywaliśmy nagrody. Udało nam się wygrać tablet, zestaw materiałów plastycznych i technicznych oraz książki. A nasza przygoda z Megamisją nadal trwa! Ubieramy psotnika, rozwiązujemy zagadki, wymyślamy rozwiązania problemów, a wszystko to dzięki dostępowi do rozbudowanej platformy i mapy Megamisji. Kolejny semestr przygód przed nami, a tym czasem zapraszamy do obejrzenia galerii podsumowującej pierwszy etap naszej zabawy.

Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr Megamisja – pierwszy semestr

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content