19 czerwca, w poniedziałek po południu odbyły się warsztaty dla rodziców i dzieci, przygotowane przez zespół pedagogów specjalnych. Miło nam było wspólnie bawić się i tworzyć z rodzicami i dziećmi z klas 1d, 2c, 3c i 4c. Warsztaty zostały podzielone na dwie części, pierwszą poprowadziła Pani Karolina Puk, przeczytała napisany przez siebie wiersz „O wężu, który pragnął mieć nogi”. Potem wszyscy mieli okazję podzielić się swoimi marzeniami, pogimnastykować się razem wężem z wiersza i na koniec zobrazować swoje pragnienia, dzięki czemu powstał niesamowity marzycielski wąż. Zajęcia zakończyły się wykonaniem wężyków z kolorowego filcu. Tę część poprowadziła z kolei Pani Kasia Moździerz. Dzieci i ich rodzice intensywnie pracowali przez kilkadziesiąt minut, ale nikt nie narzekał, wszyscy świetnie się bawili, a efekty pracy okazały się wspaniałe.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content