Na przełomie października i listopada, w naszej świetlicy odbył się konkurs literacki „Lepimy lepieje”, w kórym wzięły udział wszystkie grupy świetlicowe. Ilość prac jaka spłynęła do organizatorów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Wszystkie prace, zawisły na tablicach parteru, by cieszyć oko przechodniów. Rozdanie nagród za ten jakże kreatywny konkurs odbędzie się pod koniec listopada. Czekamy z niecierpliwością na werdykt jury, a tym czasem zapraszamy do oglądania i czytania wszystkich wywieszonych dzieł.

I pamiętajmy: Lepiej bawić się w świetlicy, niż pałętać po ulicy! 🙂

Lepimy „lepieje”. Lepimy „lepieje”.

Lepimy „lepieje”.

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content