W naszej klasie, na angielskim, wypróbowujemy pracę w innowacji English mindset. Już od progu witamy się z pomocą specjalnej planszy, rozmawiamy na dywanie tylko po angielsku, zadajemy sobie pytania o nasze zainteresowania, pogodę i wszelkie rzeczy z życia codziennego. Realizujemy program z książek, ale robimy to innym sposobem. Czasami nie jest lekko, szczególnie kiedy nasza wychowawczyni na pytanie: „Can I speak Polish?” odpowiada: „No, try to say it in English :)”. Gimnastykujemy nasze mózgi w poszukiwaniu odpowiednich słów i nasze języki w wypowiadaniu ich. It’s fun!

Ps. Zadania nie ułatwia nam ani Mr. Padlina ani Miss Larwa, do których mówić możemy tylko po angielsku… :p

Lekcje języka angielskiego Lekcje języka angielskiegoLekcje języka angielskiego Lekcje języka angielskiego Lekcje języka angielskiego
Lekcje języka angielskiego Lekcje języka angielskiego Lekcje języka angielskiego

Kategoria: 4C

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content