21 października 2019r uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w V edycji PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY Z OKAZJI ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO „WARSZAWO  MA…” organizowanego przez Urząd Dzielnicy Ochota oraz Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota” pod honorowym patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego. Celem przeglądu było uczczenie rocznicy Powstania Warszawskiego i popularyzacja wiedzy o Powstaniu. Konkurs adresowany był do uczniów warszawskich i regionalnych szkół podstawowych i liceów. Nasi uczniowie zaprezentowali swoje talenty, umiejętności i zainteresowania w każdej z proponowanych kategorii: wokalnej, plastycznej i grafiki komputerowej. Każdy starał się pokazać z jak najlepszej strony.

Jury doceniając przygotowanie uczniów wyłoniło następujących laureatów: w kategorii wokalnej – Adama Błachowskiego ucznia kl. III b oraz Małgorzatę Piórkowską uczennicę kl. IV a, która zaprezentowała się na koncercie Laureatów.

W kategorii plastycznej – Filipa Połcika z klasy III a oraz  Krzysztofa Stachowiaka z klasy III b, który otrzymał najwyższą nagrodę – Grand Prix – za swoją pracę.

W kategorii grafika komputerowa nagrodzony został Wojciech Borowy uczeń z klasy II a.

Wszystkim uczestnikom i nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Oto fotorelacja z uroczystości.