Na koniec każdego semestru, wychowawcy i kierownik świetlicy przyznają tytuł Kryształowego Świetliczaka lub Wyróżnionego Świetliczaka, uczniom, którzy wyróżniali się postawą, zachowaniem, braniem udziału w konkursach, kulturą osobistą oraz czynnym udziałem w życiu świetlicy. Tak też stało się w po pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017.

Dodatkowo, nagrodę w postaci klocków „wafli”, dla najbardziej kulturalnej klasy w stołówce szkolnej otrzymała klasa Id! Oby tak dalej!

Wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, mając nadzieję, że w czerwcu grono laureatów znacznie się powiększy 🙂 Powodzenia!

A poniżej, kilka zdjęć z tej uroczystości.

Kryształowe Świetliczaki
Kryształowe Świetliczaki Kryształowe Świetliczaki Kryształowe Świetliczaki Kryształowe Świetliczaki Kryształowe Świetliczaki

Kategoria: Z życia świetlicy