Dnia 13 grudnia 2018 roku w bibliotece szkolnej odbył się międzyklasowy turniej wiedzy o patronie. Jak zwykle pytania konkursowe, prowadzenie, dyplomy, nagrody przygotowują uczniowie z 68 L.O. im Tytusa Chałubińskiego pod opieką p. Euniki Drózd.

Przedstawiciele klas świetnie poradzili sobie z odpowiedziami na pytania , co świadczy o ich dużej wiedzy na temat życia i działalności Tytusa Chałubińskiego.

I miejsce w turnieju z poziomu klas 4-6 zajęła drużyna reprezentująca klasę 5a, z poziomu klas 6-7-8 pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy 6d. W tym roku przyznana była Nagroda Specjalna , którą przyjemność miała otrzymać klas 5c.

Drodzy licealiści…. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę!

Do zobaczenia za rok!

Konkurs wiedzy o patronie Konkurs wiedzy o patronie Konkurs wiedzy o patronie

Kategoria: Wydarzenia w bibliotece

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content