15 grudnia w bibliotece szkolnej odbył się jubileuszowy konkurs wiedzy o patronie naszej szkoły. Tradycyjnie prowadzenie konkursu przyjęli  na siebie uczniowie  z 68 LO im. T. Chałubińskiego  , którzy pod  opieką p. Euniki Drózd  przybyli do naszej szkoły. I tu ciekawostka ,tata jednego z uczniów  z przybyłej delegacji  jest absolwentem 280 –tki!

Zasady organizacji konkursu były takie ;  każda klasa miała wytypować jednego  przedstawiciela, który brał udział w dwóch etapach – pisemnym oraz ustnym.

Po tych zmaganiach okazało się ,że największą wiedza o patronie wykazała się reprezentantka

klasy VI B , II miejsce   zajął reprezentant  klasy VI d , a III miejsce zajął  delegat klasy IV B.

Gratulujemy zwycięzcom  !

Zaznaczmy jednak ,że wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie  wykazali się wysokim poziomem wiedzy i  zaangażowaniem.

Były też dyplomy ,nagrody ,podziękowania ,słodkości.

Dziękujemy  za  przybycie , profesjonalną organizację  konkursu  delegacji z  68 LO!

To było także miłe spotkanie !

W tym roku szczególne podziękowania składamy także Samorządowi Szkolnemu za włączenie się  w organizację tego jubileuszowego konkursu wiedzy o Patronie.

Dziękujemy!

Do zobaczenia za rok!