W dniu 15 maja w Domu Pomocy Społecznej „Chemik” odbył się koncert z okazji Dnia Rodziny w wykonaniu uczniów z klas 1-3.W koncercie wzięli udział uczniowie :Hanna Lichota(1-B),Adam Błachowski(2-B),Maja Krupnik, Małgorzata Piórkowska, Oliwia Dragań, Wal Matylda(3-A),Wiktoria Jezierska, Małgorzata Bańka, Melania Bilska (3-C) .Dzieci śpiewały, prowadziły zabawy muzyczne z Mieszkańcami, grały na muzycznych instrumentach. Koncert zakończył się wspólnym śpiewaniem piosenki „Bo wszyscy polacy to jedna rodzina”. Po koncercie na uczniów czekał słodki poczęstunek i podziękowania za cudowny koncert.

 

Koncert z Okazji Dnia Rodziny Koncert z Okazji Dnia RodzinyKoncert z Okazji Dnia Rodziny Koncert z Okazji Dnia Rodziny Koncert z Okazji Dnia Rodziny Koncert z Okazji Dnia Rodziny Koncert z Okazji Dnia Rodziny

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content