W dniu 24.05.21 odbył się koncert w Domu Pomocy Społecznej „Chemik” z okazji Dnia Matki,zorganizowany przez nauczycieli SP 280 p.Natalię Sydorchuk oraz p. Anetę Mrozek.
Pani Aneta przygotowała dla Mieszkańców „lekarstwo na uśmiech” w formie „losów z humorem”, ponieważ uważa, że życie jest piękne, trzeba brać tylko odpowiednie leki.
Pani Natalia zaśpiewała dla Mieszkańców piosenki o matce „List do matki”,,”Moja matko ja wiem”, „Serduszko puka w rytmie cza – cza” oraz przeprowadziła zabawę „Jaka to melodia?”.
Spotkanie zakończyło się słodkim wspólnym poczęstunkiem, przygotowanym przez Panie.
Większość Seniorów nie mają dostępu do Internetu, więc czerpią radość  do życia z „żywych” rozmów i takich spotkań.
Z okazji Dnia Matki życzymy wszystkim Mamom uśmiechu na każdy dzień i spełnienia najskrytszych marzeń!
P. Natalia Sydorchuk, P. Aneta Mrozek.