W piątek 7 grudnia 2018 roku nasza klasa VI C na godzinie wychowawczej obchodziła jak co roku MIKOŁAJKI.  Jest to chyba nasze ulubione klasowe święto, bo wszyscy dostajemy prezenty i jest przy tym dużo śmiechu i zabawy. Tak było i tym razem, wszyscy otrzymali upominki od Świętego Mikołaja, którego w zastępstwie dzielnie reprezentował Bartek G.

Klasowe Mikołajki w VIc

Klasowe Mikołajki w VIc

Chyba byliśmy „bardzo grzeczni” w tym roku ( ?! ) bo Mikołaj o nikim nie zapomniał i oprócz podarunków dla dzieci przyniósł także drobne upominki dla naszej ulubionej wychowawczyni pani Iwony i pana Macieja.

autor: B.G.

 

 

Klasowe Mikołajki w VIc

 

Klasowe Mikołajki w VIc              Klasowe Mikołajki w VIc                                                                                 Klasowe Mikołajki w VIc                                      Klasowe Mikołajki w VIc                                     Klasowe Mikołajki w VIc

 

 

Klasowe Mikołajki w VIc                                   Klasowe Mikołajki w VIc

Klasowe Mikołajki w VIc                         Klasowe Mikołajki w VIc

 

Klasowe Mikołajki w VIc

Klasowe Mikołajki w VIc

 

Klasowe Mikołajki w VIc

 

Do zobaczenia Mikołaju za rok

Kategoria: 6C, Bez kategorii

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content