W piątek 7 grudnia 2018 roku nasza klasa VI C na godzinie wychowawczej obchodziła jak co roku MIKOŁAJKI.  Jest to chyba nasze ulubione klasowe święto, bo wszyscy dostajemy prezenty i jest przy tym dużo śmiechu i zabawy. Tak było i tym razem, wszyscy otrzymali upominki od Świętego Mikołaja, którego w zastępstwie dzielnie reprezentował Bartek G.

Klasowe Mikołajki w VIc

Chyba byliśmy „bardzo grzeczni” w tym roku ( ?! ) bo Mikołaj o nikim nie zapomniał i oprócz podarunków dla dzieci przyniósł także drobne upominki dla naszej ulubionej wychowawczyni pani Iwony i pana Macieja.

autor: B.G.

Klasowe Mikołajki w VIc

Klasowe Mikołajki w VIc                                   Klasowe Mikołajki w VIc

Klasowe Mikołajki w VIc                         Klasowe Mikołajki w VIc