Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia (w dniach 12-22 grudnia) świetlica szkolna zorganizowała kiermasz we współpracy z wolontariatem. Wychowawcy świetlicy wraz z uczniami wykonali przepiękne ozdoby świąteczne.

Stroiki, kartki, choinki, bombki – to tylko niektóre, z licznych ozdób, które można było nabyć. Rodzice z każdej klasy upiekli ciasta. Wypieki jak zwykle cieszyły się ogromnym powodzeniem. Natomiast wolontariat szkolny sprzedawał rzeczy w ramach akcji „Rzeka mleka”. Siostry Urszulanki, z którymi współpracujemy wykonały ozdoby, które znalazły się na naszym kiermaszu.

Dochód ze sprzedaży tych prac będzie przeznaczony na wsparcie dla filipińskich, ubogich dzieci, żyjących na wysypiskach śmieci. Natomiast dochód z prac świetlicowych oraz ciast zostanie spożytkowany na nasze szkolne potrzeby.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom zaangażowanym w zorganizowanie kiermaszu.

Dziękujemy za wparcie oraz nieocenioną pomoc!

Kategoria: Aktualności, Wolontariat