Dzień Dziecka nie ominął małych pacjentów Dziecięcego Szpitala przy ul. Żwirki i Wigury. Z odwiedzinami na oddział dziecięcy wybrali się wolontariusze ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 wraz z nauczycielami p. I. Gołębiewską, p. K. Polak, ks. Vitaliyem Kashchukiem .  Dzieci wysłuchały piosenek prezentowanych przez wolontariuszy, a na koniec do swoich sal wróciły z prezentami w postaci artykułów plastycznych. Wizyta wolontariuszy wywołała mnóstwo uśmiechu i radości na twarzach małych pacjentów.

Kategoria: Aktualności, Wolontariat

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Biuletyn Informacji Publicznej
Deklaracja dostępności
Raport o stanie zapewniania dostępności

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content