W minioną środę w naszej szkole pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego odbyło się wydarzenie ,,Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”.

Wszyscy uczniowie mogli skorzystać z ćwiczeń praktycznych dotyczących bezpieczeństwa.

Do dyspozycji było: stoisko WORD, Pogotowia Ratunkowego, symulator dachowania, gra wielkoformatowa MONOPOLY, okulary VR ze scenką z wypadku, gry, konkursy i zabawy. Uczniowie otrzymali pakiety akcesoriów odblaskowych, dzięki którym zwiększa się widoczność na drodze, a co za tym idzie, również bezpieczeństwo.

Imprezę uświetnili swoją obecnością goście: Pani Burmistrz Dzielnicy Ochota – Dorota Stegienka, pracownicy warszawskiego WORD-u, pasjonaci motoryzacji, ratownicy medyczni.