W czwartek 18 maja w ramach Dni Integracji odbyło się przedstawienie teatru cieni pt. „Jacy jesteśmy” oparte na wierszach m.in. J. Tuwina, J. Brzechwy oraz M. Terlikowskiej. Młodzi aktorzy w zabawny sposób prezentowali „swoje” wady, a odbiorcy – uczniowie klas I-III, mogli umocnić się w przekonaniu, że „nikt nie jest doskonały, każdy swoje wady ma, a ten lepszy kto je zna”.

W teatralnym wydarzeniu pod opieką Katarzyny Moździerz, wzięli udział uczniowie: kl. II – Lena Puk, Tomasz Galiński, Mateusz Starczynowski; kl. IV – Adam Jurko; kl. V – Anna Jaszczuk, Zofia Tarłowska, Marta Rusiecka, Wiktoria Gontarczyk, Dominika Paterak, Karol Kowalski oraz Kacper Cybul.

Kategoria: Aktualności, Bez kategorii

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content