Jednym z zadań obowiązkowych do wykonania w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Europa i ja” było wysłanie do organizatora POCZTÓWKI ze swojego regionu.
Uczniowie klasy 3C własnoręcznie wykonali taką pocztówkę i wysłali na podany przez organizatora adres.

Uczymy się liczyć po hiszpańsku.

W ramach informacji „Europa i ja. Podróż do Hiszpanii” uczniowie klasy 3C poznawali Tańce Hiszpańskie.

W ramach innowacji pedagogicznej „Europa i ja. Podróż do Hiszpanii.”Uczniowie klasy 3c realizowali zadanie „Hiszpańskie zabawy.” Oglądali bajkę „ Bolek i Lolek w Hiszpanii.”  Zrobili pomidory 🍅 z bibuły a potem bawili się w bitwę na pomidory.🍅

W ramach Innowacji „Europa i ja. Podróż do Hiszpanii „ w klasie 3c , realizowaliśmy zadanie : Uczymy się języka hiszpańskiego, wykonujemy hiszpański słownik obrazkowy w formie girlandy.

Kategoria: Z życia świetlicy