Wspaniały sukces uczennic naszej szkoły w sztafetowych biegach przełajowych na Igrzyskach mazowieckich.

W dniu 19.10.2020r  wyjechałyśmy do Siedlec by walczyć o Mistrzostwo Mazowsza w sztafetowych biegach przełajowych.

Od samego początku byłyśmy na prowadzeniu i na każdej zmianie nasza przewaga powiększała się. To był piękny widok kiedy na ostatniej prostej pojawiała się zawodniczka w  różowej koszulce i równym, miarowym krokiem zmierzała do strefy zmian, by w końcu wbiec na metę i z radością  unieść ręce w górę.

Ogromny, wspaniały sukces. W historii szkoły jeszcze nie było takiego osiągnięcia. Dziewczęta zapisujecie się złotymi zgłoskami na kartach szkoły. Wielkie gratulacje dla Was i rodziców.

Skład złotej sztafety:

Hanna Dusiewicz klasa 7b