W dniu 16 marca 2024 r. odbyły się I Ochockie Igrzyska Międzyświetlicowe. Miejscem zabawy i rozgrywek była hala sportowa XXI Liceum W W W dniu 16 marca 2024 r. odbyły się I Ochockie Igrzyska Międzyświetlicowe.

Miejscem zabawy i rozgrywek była hala sportowa XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja.

W igrzyskach brali udział uczniowie uczęszczający do świetlicy z klas 1-3, z czterech ochockich szkół.

Odbyły się konkurencje drużynowe i indywidualne mi.in skok w dal, bieg sztafetowy czy zbijak.

Do wspólnej zabawy zaproszeni zostali również rodzice, jak i Pani Burmistrz Ochoty i zastępca Burmistrza.

Po zaciętych zmaganiach i świetnej zabawie przyszedł czas na ogłoszenie wyników.

Okazało się, że pierwsze miejsce zajęła NASZA SZKOŁA 🙂

Radość była przeogromna zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. Nagrody jak i pamiątkowe medale wręczyła Pani Burmistrz oraz Zastępca Burmistrza.

Zachęcamy do przeczytania artykułu na temat tego wydarzenia oraz do obejrzenia galerii zdjęć poniżej.