Hulajnogą przez świat, czyli spotkanie z Tomaszem Jakimiukiem
Tomasz Jakimiuk

Podróżnik, absolwent Politechniki Białostockiej był gościem spotkania w bibliotece, którego tytułem było: „Hulajnogą i autostopem po Mongolii”. W bardzo ciekawy sposób przedstawił uczniom z klasy 4a i 4b relację ze swojej podróży. Zaprezentował rekwizyty przywiezione ze swoich wypraw, zachwycił nas entuzjazmem w poznawaniu świata i zapewnił, że warto mieć marzenia i je realizować.

To było spotkanie pełne dobrej energii.

Dziękujemy!

Hulajnogą przez świat, czyli spotkanie z Tomaszem Jakimiukiem Hulajnogą przez świat, czyli spotkanie z Tomaszem Jakimiukiem Hulajnogą przez świat, czyli spotkanie z Tomaszem Jakimiukiem Hulajnogą przez świat, czyli spotkanie z Tomaszem Jakimiukiem Hulajnogą przez świat, czyli spotkanie z Tomaszem Jakimiukiem Hulajnogą przez świat, czyli spotkanie z Tomaszem Jakimiukiem Hulajnogą przez świat, czyli spotkanie z Tomaszem Jakimiukiem

Kategoria: Wydarzenia w bibliotece

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content