W świetlicy szkolnej, w grupie 7, przeprowadzony został projekt językowy „House is a place to live”. W ramach projektu, dzieci poznawały domy z różnych zakątków świata, robiły swój własny beton, zastanawiały się, czy zwierzęta mają domy i tworzyły własne projekty! To była świetna zabawa i dużo dobrej nauki! Projekty interdyscyplinarne w naszej świetlicy cieszą się dużą popularnością wśród dzieci i uznaniem wśród rodziców 🙂 Poniżej mini galeria zdjęć.

 

House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL House is a place to live – projekt CLIL

Kategoria: Bez kategorii, Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content