W dniu 8 czerwca w naszej szkole odbył się happening promujący czytanie. Jego organizatorami była świetlica szkolna i biblioteka. Reprezentantami naszej szkoły byli wychowankowie z klasy 1c, 1b oraz 2c. Dzieci, przebrane za bohaterów z książek przeszły z transparentami po ochockich ulicach i zachęcały przechodniów do czytania książek i odwiedzania bibliotek, co spotkało się z dużym uznaniem i życzliwością naszej lokalnej społeczności. Na pewno powtórzymy to jeszcze nie raz!

Kategoria: Wydarzenia w bibliotece, Z życia świetlicy