Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w akcji Pluszak w Pogotowiu.

Zbieraliśmy pluszowe maskotki dla małych pacjentów pogotowia ratunkowego. Bardzo trudno wyrazić, smutek jaki przechodzą najmłodsi, gdy doskwiera im ból, a do tego są z dala od swoich najbliższych. I w takiej sytuacji pluszaki okazują się niezawodne! Mały pogromca wielkich smutków sprawia, że z twarzyczek znika strach i ukazuje się uśmiech. Dzieci czują się bezpieczniej i są w stanie odwrócić swoją uwagę od bólu czy nieprzyjemnych zabiegów. Taki pluszowy przyjaciel odgrywa ogromnie ważną rolę podczas pobytu dziecka w szpitalu.

Dzięki Państwa zaangażowaniu, leczenie staje się znośniejsze i zaciera złe wspomnienia związane ze szpitalem. Razem wyleczyliśmy ból pluszakami!

Dziękujemy!

Kategoria: Aktualności, Wolontariat