280 dzień roku jest dniem szczególnym dla uczniów naszej szkoły, tego dnia uczniowie uczą się w działaniu samorządności. Przewodniczący SU przejmują od Pani Dyrektor współrządzenie szkołą. Na pierwszych trzech lekcjach uczniowie mieli możliwość poznania sztuki prowadzenia lekcji. Nauczyciele z pozycji ucznia aktywnie uczestniczyli w zajęciach.  Następne godziny lekcyjne tego dnia to pełen wachlarz zdolności i zainteresowań nauczycieli naszej szkoły. Uczniowie mieli możliwość wyboru zajęć w których chcieli uczestniczyć, a więc „Zabawy słowem”, „Wywiad – i co z tego wynika”, Turnieje historyczny i przyrodniczy, „ 1 z 10 wspaniałych matematyków, „ Wspaniale gotuję” , Mam talent„ Jak ja widzę siebie” i rozgrywki sportowe… czyli dla każdego coś pouczającego i miłego.  Po zakończonych zajęciach przewodniczący mieli  możliwość sprawdzenia się w nowej roli i przeżyć niezapomniane wrażenia. A jak to wyglądało zobaczcie Państwo sami.

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Dzień Samorządności w klasach IV-VI

Kategoria: Aktualności, Bez kategorii

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content