No i stało się! Władzę w naszej szkole przejęli uczniowie.  Na szczęście tylko na jeden dzień. 6 października 2017 roku został zorganizowany Dzień Samorządności, w przeddzień 280-tego dnia roku. Uczniowie klas starszych odebrali klucz do szkoły i na pierwszych lekcjach zamienili się rolami z nauczycielami. Prowadzone lekcje były twórcze i często zabawne. Uczniowie klas 5-7 podczas zajęć projektowych tworzyli swoje wizje Idealnej Szkoły, natomiast klasy 4 wraz z wychowawcami uczestniczyły w OTRZĘSINACH w hali sportowej. Oj, działo się! Uczniowie musieli wykazać się w konkurencjach sportowych i naukowych nie tyle sprawnością fizyczną, co sprytem, pomysłowością i umiejętnością współdziałania w grupie. Jednak, nie liczyło się zdobyte miejsce, tylko dobra zabawa. Czwartoklasiści przeszli Otrzęsiny, po których stali się „pełnoprawnymi” uczniami klas starszych. Dziękujemy Radzie Rodziców, która ufundowała niespodziankę dla każdego czwartoklasisty. Na apelu zostały ogłoszone wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego na rok 2017/2018. Był to dzień pełen wrażeń, oby więcej takich!

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content