Dzień Patrona Szkoły

11 grudnia biblioteka szkolna przy współpracy 68 LO im. Naszego wspólnego patrona:

Tytusa Chałubińskiego przeprowadziła  Międzyklasowy  Turniej Wiedzy o Patronie.

W wyniku przeprowadzonych trzech etapów wyłoniono: z poziomu klas 4 – 5 następujących zwycięzców : 1. miejsce zdobyła reprezentantka klasy 5d -Zosia Błesznowska , 2 miejsce Marta Khouri z 5c , 3. miejsce Szymon Bartnik  delegat 4b.;

Natomiast z poziomu 6,7,8 – przedstawicielka kl. 6A Maja Makowska zajęła miejsce 1,

miejsce 2 zajęła  Zuzanna Gierczak reprezentująca klasę 7b, oraz 3 miejsce 7A– Maja Knap.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie oczywiście – zwycięzcom.

Miło nam było gościć delegację z liceum z panią Euniką Drózd oraz w roli jednej z prowadzących turniej, naszą absolwentkę – Zuzannę Janiszewską.

Wszyscy uczestnicy i prowadzący otrzymali suweniry i słodycze.

Było miło i sodko!

DZIĘKUJEMY!