6 czerwca w świetlicy szkolnej obchodziliśmy najważniejszy dzień w roku – Dzień Dziecka! Zabawom nie było końca! Ogromne bańki, żywa gruszka, zawody sportowe, chusty Klanzy, kolorowe tunele, tańce, degustacja soków, konkursy z nagrodami i całe mnóstwo dodatkowych atrakcji przygotowała świetlica dla swoich wychowanków. Czy dzieci dobrze się bawiły tego dnia? Obejrzyjcie zdjęcia i filmiki i oceńcie sami 🙂

Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka!Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka!Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka! Dzień Dziecka!

Kategoria: Z życia świetlicy