W tym roku w świetlicy szkolnej hucznie obchodziliśmy największe święto ze wszystkich – Dzień Dziecka 🙂 Dzieci miały możliwość uczestniczenia w licznych konkursach, quizach, grach ruchowych i terenowych, tańczyły, skakały, puszczały gigantyczne bańki i oczywiście dostawały balony w najróżniejszych kształtach i kolorach (te ostatnie cieszyły się największą popularnością).  Kolejny Dzień Dziecka już za rok, a my tymczasem życzymy wszystkim dzieciom, małym i dużym, mnóstwo radości z małych rzeczy i uśmiechu na co dzień 🙂

Poniżej fotogaleria opisująca w małej części to radosne wydarzenie:

Dzień Dziecka w świetlicy  Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy Dzień Dziecka w świetlicy

Kategoria: Aktualności, Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content