Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole

 

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata. W tym roku DBI obchodzimy pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”

Nasza szkoła również przyłączyła się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu poprzez realizację różnych przedsięwzięć. Propagowana była wiedza na temat bezpieczeństwa w sieci poprzez treści zawarte w prezentacji, którą obejrzeli uczniowie oraz poprzez odpowiednią aranżację gazetki szkolnej. Uczniowie klas IV – V brali udział w szkolnym konkursie wiedzy dotyczącej Internetu. W ramach DBI został również ogłoszony konkurs plastyczny dla klas I – III i VI – VII.

 

Wyniki quizu:

I miejsce

  1. V a – Maja Knap i Przemysław Mirek

II miejsce

  1. IV c – Maja Szostek i Iga Adaszek

III miejsce

  1. IV d – Antoni Tomaszewski i Jakub Rozmarynowski.

 

Wyniki konkursu plastycznego:

I miejsce

Ali Khalil kl. I a

II miejsce

Anika Grużewska kl. III a

III miejsce

Ola Kuczmar kl.III b

Wyróżnienie

Praca wykonana przez zespół uczniów kl. VII a w składzie: Marcelina Kacprzak, Hania Jarosiewicz, Amelia Broniarek i Ola Dźurak.

W konkursie plastycznym brali także udział następujący uczniowie, których prace były również bardzo ciekawe:

  1. I a – Lena Bogusz i Karol Zadrąg
  2. I b – Hania Kosińska i Ola Kosińska
  3. III a – Wiktoria Andziak, Zosia Przyczynek i Igor Słomianko.

Zapraszamy do obejrzenia prac wykonanych przez naszych uczniów.

Wszystkim laureatom quizu i konkursu plastycznego gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za udział.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content