3 grudnia 2018 obchodziliśmy Dzielnicowe Święto Wolontariusza pod hasłem „Wolontariat z Ochotą”. W tym roku już po raz piętnasty spotkaliśmy się w gronie przedstawicieli ochockich szkół, instytucji i organizacji pozarządowych, by wspólnie uczcić i wyróżnić pracę wszystkich tych, którzy w sposób bezinteresowny, z potrzeby serca poświęcają swój czas, wiedzę i umiejętności na rzecz słabszych, potrzebujących. Pani Burmistrz Katarzyna Łęgiewicz nagrodziła wybranych wolontariuszy i aktywnych mieszkańców Ochoty  pamiątkowymi dyplomami, aniołami i kwiatami. Dla wszystkich pozostałych drobne upominki przygotowało Stowarzyszenie „Wiara i Nadzieja”. Uroczystość odbyła się w  Hotelu Sobieski. Oprawę wokalno-artystyczną zapewnili podopieczni Młodzieżowego Domu Kultury „Ochota”. Atmosfera spotkania była naprawdę wyjątkowa!;-)

Kategoria: Wolontariat

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content