Koło naukowe pod kierunkiem Pana Jana Zawitkowskiego cieszy się w naszej świetlicy szczególną popularnością. I nie ma co się dziwić, bo kto nie chciałby sprawdzić jak serce pompuje krew, „popodgladać” sąsiadów przez lunetę czy sprawdzić w praktyce właściwości magnesów. Poniżej mini galeria z tych wyjątkowych zajęć.

Doświadczenia, badania i eksperymenty na świetlicowym kole naukowym Doświadczenia, badania i eksperymenty na świetlicowym kole naukowym Doświadczenia, badania i eksperymenty na świetlicowym kole naukowym Doświadczenia, badania i eksperymenty na świetlicowym kole naukowym Doświadczenia, badania i eksperymenty na świetlicowym kole naukowym Doświadczenia, badania i eksperymenty na świetlicowym kole naukowym

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content