Dni Integracji w tym roku upłynęły pod hasłem szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Pierwszego dnia gościliśmy na terenie naszej szkoły Panów Strażaków, którzy nie tylko  opowiedzieli o swojej pracy, ale i zaprezentowali wspaniały wóz strażacki, stroje i sprzęt gaśniczy. Uczniowie z klas integracyjnych mogli dotknąć, a nawet przymierzyć niektóre elementy garderoby a także obejrzeli wóz strażacki od środka 🙂

Drugi Dzień był dniem gry terenowej, którą wraz z pedagogami specjalnymi przygotował, a następnie nadzorował Pan Jerzy Łuszczek. Dzięki jego cennym wskazówkom i zaangażowaniu uczniowie mogli nie tylko wykazać się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa, ale także świetnie się bawić i współpracować ze sobą w grupie.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content