W czerwcu, w świetlicy szkolnej odbyła się degustacja świeżo wyciskanych soków, którą zorganizowała dla nas firma SEBEX. Dzieci ze wszystkich klas 1-3 wzięły udział w krótkiej prelekcji na temat witamin, które zawarte są w warzywach i owocach, mogły zobaczyć jak taki sok się wyciska i oczywiście spróbować i przekonać się osobiście jak smakuje!

 

 

Degustacja świeżo wyciskanych soków Degustacja świeżo wyciskanych soków Degustacja świeżo wyciskanych soków Degustacja świeżo wyciskanych sokówDegustacja świeżo wyciskanych soków Degustacja świeżo wyciskanych soków Degustacja świeżo wyciskanych soków Degustacja świeżo wyciskanych soków Degustacja świeżo wyciskanych soków Degustacja świeżo wyciskanych soków Degustacja świeżo wyciskanych soków

 

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie