Na zajęciach świetlicowych w klasie 2a czytaliśmy fragment książki „Kubuś Puchatek”. Po lekturze dzieci wybrały postać, którą najbardziej polubiły, a następnie wykonały jej ilustrację. Powstały wspaniałe, pełne kreatywności prace.

Na zajęciach świetlicowych w klasie 2a czytaliśmy fragment książki „Kubuś Puchatek”. Po lekturze dzieci wybrały postać, którą najbardziej polubiły, a następnie wykonały jej ilustrację. Powstały wspaniałe, pełne kreatywności prace.
