Ahoj, szczury lądowe!

Za sprawą pięknego czytania Pana Marcina Steca uczniowie z klasy 3b przenieśli się w świat morskich, pirackich przygód. W książce, z której fragmenty czytał nam popularny aktor, pt. ,,Ilustrowane opowieści o piratach”, aż roi się od morskich awanturników, sprytnych chłopców okrętowych i upiornych piratów. Znajdziecie tam niebezpieczne wyprawy, ogłuszające armaty, lśniące skarby i gadające papugi… Na wakacje obowiązkowa lektura. Dziękujemy Panu Marcinowi i liczymy na więcej tak miłych spotkań 🙂

Cała Polska czyta dzieciom, czyli spotkanie z Panem Marcinem Stecem Cała Polska czyta dzieciom, czyli spotkanie z Panem Marcinem Stecem Cała Polska czyta dzieciom, czyli spotkanie z Panem Marcinem Stecem Cała Polska czyta dzieciom, czyli spotkanie z Panem Marcinem Stecem Cała Polska czyta dzieciom, czyli spotkanie z Panem Marcinem Stecem

Kategoria: Wydarzenia w bibliotece

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content