Szanowni Państwo,

w związku z organizacją kolejnej edycji ogólnopolskiego wydarzenia Koduj z Gigantami  zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w przekazaniu uczniom informacji o bezpłatnych warsztatach programowania, które odbędą się w ramach wydarzenia.

Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. W poprzednich edycjach, które odbyły się w lutym 2019, we wrześniu 2018, lutym 2018 oraz wrześniu 2017 roku wzięło udział prawie 4500 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 7-22.09.2019 r. w ponad 50 miastach w Polsce!

W tym roku przygotowaliśmy miejsca dla ponad 3500 uczniów.

Zarówno poprzednie jak i obecna edycja objęte są Patronatem Honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji  oraz Patronatem Honorowym Prezydentów Miast, w których odbyły się Warsztaty.

Mając na uwadze promowanie idei nauczania programowania zależy nam, aby informacja o Wydarzeniu dotarła do jak najszerszej grupy osób, a co za tym idzie, aby z bezpłatnych warsztatów programowania skorzystała jak największa liczba uczniów. 

W związku z tym zwracam się do Państwa z uprzejmym zapytaniem czy zechcieliby Państwo wesprzeć naszą inicjatywę od strony promocyjnej przekazując uczniom informacje o planowanym wydarzeniu?

W linku przesyłam biuletyn informacyjny o wydarzeniu – https://drive.google.com/file/d/1iRiAxPAAjRMeD7SIvZWd_ld7Fj4wuA4g/view?usp=sharing.

Zachęcam również do zamieszczenia informacji o nas na fanpage`u szkoły (w linku znajduje się baner  https://drive.google.com/file/d/1rn19njIpb5xmRj6yNRcOe8mKBXTAJtn1/view?usp=sharing) oraz do wzięcia udzału w organizowanym przez nas konkursie – informacje również w linku: https://drive.google.com/file/d/1p0JF0Xqe0CbO127sx7m_upjBXOUbSrL4/view?usp=sharing!

Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej:

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/nauka-programowania-wydarzenia 

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: sekretariat@giganciprogramowania.edu.pl bądź telefoniczny: +48 882 128 581

Pozdrawiamy Serdecznie,

Giganci Programowania

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content