11 stycznia w naszej szkole dominowała pozytywna energia. Odbył się wtedy bal karnawałowy. Dzieci z klas młodszych przebrały się za różne postaci. Pełne entuzjazmu uczestniczyły w grach, konkursach i lekcjach tańca. Chętnie bawiły się i tańczyły zapraszając do zabawy swoje wychowawczynie. Później na uczniów klas starszych również czekała zabawa pod opieką nauczycieli. Uczniowie nie tylko tańczyli, biegali i bawili się ze sobą, ale także mieli możliwość kontaktu ze swoimi kolegami i koleżankami z innych klas. Zabawa odbywała się w przestronnej sali gimnastycznej, która specjalnie na tą okazję została przystrojona balonami, serpentynami i kwiatami. Bal karnawałowy według opinii uczniów był udany.