Nasza szkoła, a konkretnie klasa 2a, w ramach świetlicy, wzięła udział w konkursie organizowanym przez wytwórnię Cartoon Network. Coroczna akcja: „Bądź kumplem – nie dokuczaj”, której ambasadorami są w tym roku piłkarze – Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak, wzbudza wiele pozytywnych emocji. Nasza świetlica postanowiła włączyć się aktywnie w ten ruch i nagrała filmik „Wymarzony Dzień Kumpla”, którym zaskarbiła sobie przychylność jury i otrzymała III miejsce w tym ogólnokrajowym konkursie! To wielkie wyróżnienie spośród wszystkich zgłoszonych szkół w Polsce! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i obiecujemy, że będziemy starać się codziennie być dobrymi kumplami!

 

Poniżej prezentujemy kodeks kumpla oraz nasz zwycięski filmik (przepraszamy za jakość, ale inaczej „nie zmieściłby” się na stronie)

 

KODEKS KUMPLA

01

BĄDŹ SWOIM WŁASNYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM – TRAKTUJ INNYCH TAK, JAK SAM CHCIAŁBYŚ BYĆ TRAKTOWANY

02

BĄDŹ MIŁY DLA INNYCH, NIE OSĄDZAJ ICH – KAŻDY POTRZEBUJE DOBREGO KUMPLA

03

BĄDŹ UCZCIWY I GODNY ZAUFANIA

04

BĄDŹ LOJALNY I WSTAWIAJ SIĘ ZA INNYMI, JEŚLI TEGO POTRZEBUJĄ

05

MIEJ ODWAGĘ POWIEDZIEĆ „PRZEPRASZAM”, JEŚLI POPEŁNISZ BŁĄD

06

BĄDŹ WSPARCIEM, GDY KTOŚ MA ZŁY DZIEŃ

07

BAW SIĘ DOBRZE ZE SWOIMI KUMPLAMI I POZWÓL INNYM BAWIĆ SIĘ DOBRZE Z TOBĄ!

Bądź kumplem – nie dokuczaj!

Link do filmiku:

Bądz kumplem KONKURS ! (convert-video-online.com)

 

 

Kategoria: Aktualności, Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content