W dniu 13 czerwca, w świetlicy szkolnej odbył się apel z rozdaniem nagród za niedawno przeprowadzone konkursy. Wręczono nagrody za międzygrupowe rozgrywki w Dwa ognie, za międzyświetlicowe rozgrywki w Dwa ognie, za konkurs „Wiosenny las”, za konkurs na plakat historyczny oraz za międzyświetlicowy konkurs „Stworki potworki”. Zwycięzcom gratulujemy i wszystkich zachęcamy do udziału w naszych konkursach w przyszłym roku szkolnym!

 

Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród Apel z rozdaniem nagród

 

 

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie