24 stycznia 2019 r. spotkaliśmy się, by podsumować efekty wytężonej pracy uczniów i nauczycieli w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019.

Mimo, że koniec roku wydaje się być tak odległy, to niektórzy uczniowie, a jest ich 177 osiągnęli średnią ocen powyżej 4,75.

Jak zawsze, nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę i miasto, osiągając wiele sukcesów, zdobywając nagrody i wyróżnienia w różnorodnych konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.

Podczas apelu wspominaliśmy również o akcjach charytatywnych, w których braliśmy udział (m.in. „Szlachetna Paczka”, „Karma dla zwierząt”, „Nakrętka”). Cieszy nas fakt, że po raz kolejny uczniowie naszej szkoły okazali wielkie serce, tym najbardziej potrzebującym. Przypomnieliśmy również o kulturalnym zachowaniu w szkole jak i poza nią, a także o bezpieczeństwie w czasie ferii.

Pamiętajcie, że nieważne, czy ktoś jest trochę zdolny, czy też szczególnie uzdolniony. Każdy z Was powinien rozwijać swoje zdolności. Pamiętajcie również, że warto inwestować swój czas i wysiłek, widząc cel, do którego zmierzasz.

Wszystkim Wam życzymy wytrwałości w dalszej pracy i jeszcze więcej sukcesów.

 

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie