W niedzielę, 17.06 reprezentacja naszej szkoły, składająca się z uczniów i ich rodzeństwa, rodziców, nauczycieli oraz dyrekcji wzięła udział w Ochockiej Paradzie Niepodległości. Ruszyliśmy po wysłuchaniu hejnału oraz Hymnu Państwowego. Ubrani w zaprojektowane dla nas koszulki, „uzbrojeni” we flagi, trąbki i uśmiechy pokonaliśmy trasę wykrzykując hasła i śpiewając piosenkę o Młodym Patriocie. Naszym hasłem było „Zakochaj się w Polsce!” i do tego zachęcaliśmy wszystkich wokoło. Dziękujemy serdecznie tym, którzy wzięli udział w pochodzie, gratulujemy wytrwałości i cóż… kochajmy nasz piękny kraj i cieszmy się z naszej niepodległości!

 

 

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content