POWITANIE WIOSNY

W czwartek 21 marca przypadał kalendarzowy pierwszy dzień Wiosny i jak przystało na tę długo wyczekiwaną porę roku, klasy I-III powitały ją z prawdziwymi honorami.

Organizatorami radosnego wydarzenia był Mały Samorząd Uczniowski.

Wszyscy spotkali się już o 8.00 rano na szkolnym korytarzu. Dzieci i nauczyciele założyli stroje w pięknych odcieniach zieleni. Dodatkowo ozdobili je wylosowanymi wcześniej elementami symbolizującymi wiosnę. Były przebiśniegi, krokusy, bocianki, jaskółki, żabki, biedroneczki, motylki, pszczółki i oczywiście słoneczka.

Każda klasa przygotowała dla pani Wiosny niespodziankę w postaci piosenki, wiersza, skeczu, zagadek. Wszyscy świetnie się bawili oglądając bardzo udane występy.

W imieniu Wiosny dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tak kolorowe i radosne jej powitanie!

Dziękujemy również panu Adamowi za piękne zdjęcia. Zapraszamy do oglądania.

Opiekunki MSU Dorota Szecówka, Małgorzata Rzeszotek