Już po raz kolejny Mały Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów kl. I-III Dzień Talentów. Dzieci mogły zaprezentować szerszej widowni swoje umiejętności- był taniec breakdance, śpiew a cappella i z podkładem muzycznym, beatbox-forma rytmicznego tworzenia dźwięków, taniec do muzyki baletowej oraz nowoczesny. Były pokazy gimnastyczne, recytacja wierszy oraz wystawa rysunków. Nie zabrakło gry na keyboardzie oraz na misie tybetańskiej. Zaprezentowano żonglowanie i odbijanie piłeczki pingpongowej, układanie kostki Rubika na czas. Jedna z dziewczynek zaprezentowała tzw. matematykę mentalną – wykonywanie w pamięci trudnych obliczeń.

Na zakończenie występów uczniowie otrzymali wyjątkowe plakietki z napisem Mam Talent.

Nasi uczniowie potrafią zaskoczyć!!!

Dziękujemy wszystkim za przygotowanie wspaniałych występów!

Opiekunki MSU M.Rzeszotek, D.Szecówka oraz M. Płaza i E.Kucharska