Konkurs wiedzy o Patronie Szkoły Tytusie Chałubińskim

18 grudnia w świątecznej scenerii i przy pachnących piernikach, odbyła się kolejna edycja konkursu (sic!15 ) przy współpracy z 68 LO im. T. Chałubińskiego. Reprezentanci klas 4-8 odpowiadali na pytania w dwóch etapach. Pierwsza część miała formę testu pisemnego, a druga polegała na ustnym odpowiadaniu na pytania Prawda czy Fałsz. Poziom wiedzy uczestników był wysoki i wyrównany.

I miejsce zajął reprezentant klasy VII b Tomasz Jańczak

II miejsce Filip Ogryczak ucz kl. VI a

III miejsce Franciszek Korneć z VIII d

Przyznano również czwarte miejsce Julii Krasickiej ucz. z kl. IV c Współorganizatorzy konkursu uczennice liceum wraz z Panią Euniką Drózd przygotowały dla uczestników dyplomy i słodycze za co bardzo dziękujemy.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Nasi goście z 68 LO wzięli również udział w głośnym czytaniu baśni Andersena „Dziewczynka z zapałkami” uczniom klasy 3 c. Dzieci z przejęciem słuchały tekstu czytanego przez starszą koleżankę.

Serdecznie dziękujemy za miłą i owocną wizytę w naszej szkole. Do zobaczenia za rok!

Kategoria: Aktualności, Wydarzenia w bibliotece